ERA-8AEB1910V
MFR.Part #
ERA-8AEB1910V
JLCPCB Part #
C4350390
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS