ERA-8AEB1820V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AEB1820V
JLCPCB Part #
C4339007
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS