ERA-8AEB1742V
MFR.Part #
ERA-8AEB1742V
JLCPCB Part #
C2097591
Description
-55℃~+155℃ 150V 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS