ERA-8AEB1542V
MFR.Part #
ERA-8AEB1542V
JLCPCB Part #
C2079424
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS