ERA-8AEB1432V
MFR.Part #
ERA-8AEB1432V
JLCPCB Part #
C4135922
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS