ERA-8AEB1402V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AEB1402V
JLCPCB Part #
C2089193
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS