ERA-8AEB1373V
MFR.Part #
ERA-8AEB1373V
JLCPCB Part #
C3931184
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS