ERA-8AEB134V
MFR.Part #
ERA-8AEB134V
JLCPCB Part #
C4064296
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS