ERA-8AEB1272V
MFR.Part #
ERA-8AEB1272V
JLCPCB Part #
C4340465
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS