ERA-8AEB124V
MFR.Part #
ERA-8AEB124V
JLCPCB Part #
C2075393
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS