ERA-8AEB123V
MFR.Part #
ERA-8AEB123V
JLCPCB Part #
C4311205
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS