ERA8AEB121V
MFR.Part #
ERA8AEB121V
JLCPCB Part #
C71939
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS