ERA-8AEB105V
MFR.Part #
ERA-8AEB105V
JLCPCB Part #
C2073477
Description
-55℃~+155℃ 150V 1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS