ERA-8AEB1053V
MFR.Part #
ERA-8AEB1053V
JLCPCB Part #
C2079539
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS