ERA-8AEB1050V
MFR.Part #
ERA-8AEB1050V
JLCPCB Part #
C2088787
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS