ERA-6YEB121V
MFR.Part #
ERA-6YEB121V
JLCPCB Part #
C19745737
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS