ERA-6VRW9531V
MFR.Part #
ERA-6VRW9531V
JLCPCB Part #
C3987157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS