ERA-6VRW9312V
MFR.Part #
ERA-6VRW9312V
JLCPCB Part #
C4109070
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS