ERA-6VRW8871V
MFR.Part #
ERA-6VRW8871V
JLCPCB Part #
C1863468
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS