ERA-6VRW8061V
MFR.Part #
ERA-6VRW8061V
JLCPCB Part #
C1863396
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS