ERA-6VRW7322V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRW7322V
JLCPCB Part #
C3946878
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS