ERA-6VRW5361V
MFR.Part #
ERA-6VRW5361V
JLCPCB Part #
C1863465
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS