ERA-6VRW5232V
MFR.Part #
ERA-6VRW5232V
JLCPCB Part #
C1863489
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS