ERA-6VRW4752V
MFR.Part #
ERA-6VRW4752V
JLCPCB Part #
C4264603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS