ERA-6VRW3922V
MFR.Part #
ERA-6VRW3922V
JLCPCB Part #
C4328429
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS