ERA6VRW3902V
MFR.Part #
ERA6VRW3902V
JLCPCB Part #
C543759
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS