ERA6VRW3901V
MFR.Part #
ERA6VRW3901V
JLCPCB Part #
C543752
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS