ERA-6VRW3741V
MFR.Part #
ERA-6VRW3741V
JLCPCB Part #
C1863487
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS