ERA-6VRW3652V
MFR.Part #
ERA-6VRW3652V
JLCPCB Part #
C4253093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS