ERA-6VRW3301V
MFR.Part #
ERA-6VRW3301V
JLCPCB Part #
C1863518
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS