ERA-6VRW3162V
MFR.Part #
ERA-6VRW3162V
JLCPCB Part #
C4141205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS