ERA-6VRW2872V
MFR.Part #
ERA-6VRW2872V
JLCPCB Part #
C4061420
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS