ERA-6VRW2401V
MFR.Part #
ERA-6VRW2401V
JLCPCB Part #
C1863469
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS