ERA-6VRW2322V
MFR.Part #
ERA-6VRW2322V
JLCPCB Part #
C4553315
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS