ERA-6VRW2321V
MFR.Part #
ERA-6VRW2321V
JLCPCB Part #
C1863476
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS