ERA-6VRW2202V
MFR.Part #
ERA-6VRW2202V
JLCPCB Part #
C1863522
Description
-55℃~+155℃ 150V 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS