ERA-6VRW2101V
MFR.Part #
ERA-6VRW2101V
JLCPCB Part #
C1863470
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS