ERA-6VRW1962V
MFR.Part #
ERA-6VRW1962V
JLCPCB Part #
C4245818
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS