ERA6VRW1802V
MFR.Part #
ERA6VRW1802V
JLCPCB Part #
C543757
Description
-55℃~+155℃ 150V 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS