ERA-6VRW1742V
MFR.Part #
ERA-6VRW1742V
JLCPCB Part #
C3964491
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS