ERA-6VRW1372V
MFR.Part #
ERA-6VRW1372V
JLCPCB Part #
C1863467
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS