ERA-6VRW1272V
MFR.Part #
ERA-6VRW1272V
JLCPCB Part #
C1863346
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS