ERA-6VRW1211V
MFR.Part #
ERA-6VRW1211V
JLCPCB Part #
C1863359
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS