ERA6VRW1202V
MFR.Part #
ERA6VRW1202V
JLCPCB Part #
C543755
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS