ERA-6VRW1182V
MFR.Part #
ERA-6VRW1182V
JLCPCB Part #
C4244234
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS