ERA-6VRW1102V
MFR.Part #
ERA-6VRW1102V
JLCPCB Part #
C1863412
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS