ERA-6VRW1101V
MFR.Part #
ERA-6VRW1101V
JLCPCB Part #
C1863388
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS