ERA-6VRB9761V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRB9761V
JLCPCB Part #
C7273328
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS