ERA-6VRB9532V
MFR.Part #
ERA-6VRB9532V
JLCPCB Part #
C4336498
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS