ERA-6VRB9091V
MFR.Part #
ERA-6VRB9091V
JLCPCB Part #
C4312180
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS